Forum Sojuszu PS Team

Forum Sojuszu PS Team

Ogłoszenie

Rejestracja automatyczna została zamknięta Zgłoszenia z hasłami na PW w OGame przyjmują tylko MarcinL i Simm

#1 2007-06-08 11:54:18

Rademil

Member

6255389
Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 53

Skoro zmiany to także taktyczne

Sojusznicy skoro już bierzemy się za zmiany to proponuję także uregulować sprawy z Paktami.

Chodzi mi o takie dziwne sytuacje jak np ta której doświadczyłem:

Zaatakował mnie gość z którym akademia ma Pakt członek aDOS. Pisałem do niego że chyba się pomylił itd. i nic. Walnął mnie. Rozmawiałem c Cudakidem i on próbował coś załatwić. Chodziło o zwrot surówki - każdy może się pomylić, niech odda to co zniszczył i nie ma sprawy a tu okazało się, że na ich stronie nie ma słowa o nas jako sprzymierzeńcach, nie można się dopytać kto jest szefem sojuszu itd. Cudakid pomimo dużych wysiłków nic nie wskórał.

I teraz aby nasz sojusz był szanowany i PSTeam coś znaczyło to należało by wyciągnąć konsekwencje.

Zerwać Pakt albo coś jeszcze gorszego.

Uważam, że to podniosło by prestiż sojuszu bo w sytuacji kiedy nie reagujemy to aDOS i zapewne DOS będą olewać aPSTeam i zapewne PSTeam a chyba nie oto nam chodzi.

PSTeam ma być marką i sojuszem do którego dobrze jest należeć.

Powiem tak, dla mnie aPSTeam jest naprawdę prawie jak rodzina. Zawsze jak czegoś potrzeba to nie trzeba 2 razy prosić. Co do uzupełniania wiedzy też mogę liczyć na sojuszników na forum.

Myślę, że było by super gdybyśmy jasno ustalili twarde zasady współpracy z innymi sojuszami.

I jeszcze jedno - na nasze stronie aPSTeam stoi że akademia jest pod ochroną głównego. Dobrze by było gdyby w razie problemów ktoś głównego pisał wiadomość do Agresora, że jeśli nie zawróci to znajdzie się na celowniku PSTeam - to bardzo ułatwi życie akademiczom.

Offline

 

#2 2007-06-08 12:12:12

Simm

Administrator

Zarejestrowany: 2007-03-05
Posty: 19

Re: Skoro zmiany to także taktyczne

"I jeszcze jedno - na nasze stronie aPSTeam stoi że akademia jest pod ochroną głównego. Dobrze by było gdyby w razie problemów ktoś głównego pisał wiadomość do Agresora, że jeśli nie zawróci to znajdzie się na celowniku PSTeam - to bardzo ułatwi życie akademiczom."

Tak się często dzieje, o ile akademik napisze na czas.
Czy sprawa jest świeża?
Wklej tu proszę RW, daty, nicki, godziny, wszystko jednym słowem, podziałam.

Offline

 

#3 2007-06-08 14:36:18

Rademil

Member

6255389
Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 53

Re: Skoro zmiany to także taktyczne

Simm nie chodzi tu o ten 1 konkretny atak i o tę surówkę (to sprawa chyba z przed miesiąca) tylko o zasadę, że taki incydent miał miejsce i nic to nie zmieniło.
Nadal nie ma nas w Paktach na stronie aDos (dobrze że na DOS się pojawiliśmy bo jak patrzyłem miesiąc temu to nie było ani słowa o PS Team)
My ( a przynajmniej ja) uważamy na nich a oni nawet nie wiedzą że powinni nas omijać. I ogólnie sprawiają wrażenie jakby nas olewali.

PS
Myślę, że warto by było na naszym wątku akademii napisać perę rad dla nowicjuszy, którzy zostali zaatakowani, żeby wiedzieli co robić i w jakiej kolejności bo uwierz mi pierwsze co robi Kadet jak zobaczy czerony kolor w podglądzie to panikuje!!! Do dzisiaj pamiętam mój pierwszy raz w tej materii  - i ciekawostka - był to MarcinL.

Ostatnio edytowany przez Rademil (2007-06-08 14:58:09)

Offline

 

#4 2007-06-08 19:08:37

catablaxa

Member

3028935
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 164

Re: Skoro zmiany to także taktyczne

aDOS ma stara nazwe sojuszu na stronie Ps BLADE i moze z tad ten atak

Offline

 

#5 2007-06-08 20:34:43

Simm

Administrator

Zarejestrowany: 2007-03-05
Posty: 19

Re: Skoro zmiany to także taktyczne

Napisałem do dyplomaty DOS.
"Witam!
Doszły mnie słuchy, że Waszej akademii zdarza się "zapomnieć" o paktach z aPS Team. Wg mnie może to być spowodowane niedostateczną informacją\edukacją oraz nieaktualną nazwą naszego Sojuszu na stronie aDOS.
Oczekuję załatwienia sprawy.

Pozdrawiam.
Simm
Szef PS Team "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg bleach revolution