Forum Sojuszu PS Team

Forum Sojuszu PS Team

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Rejestracja automatyczna została zamknięta Zgłoszenia z hasłami na PW w OGame przyjmują tylko MarcinL i Simm

#1 2007-06-06 20:48:49

MarcinL

Administrator

4768040
Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2007-03-05
Posty: 106

Spadek w statystykach

Kilka osób mi pewnie zarzuci, że siedzę sobie na urlopie i się wymądrzam, ale:

Niepokoi mnie taki drastyczny spadek w statach naszego Sojuszu

Strona zewnętrzna jest w końcu na poziomie, widzę "nowe twarze", wiem, że odeszły martwe konta ...

Weźcie się, proszę za rozwój i werbowanie nowych członków , bo spadniemy z TOP 50 ;(

Ja wrócę najwcześniej w lipcu  - mam masę pracy ....


Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-06-07 08:13:15

Lady_Meduza

Member

7738906
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 60

Re: Spadek w statystykach

Ja zwerbowałam już kiedyś  2 nowych członków sojuszu (bez podtekstów )  może inni też się postarają . 


,,-Anioł nigdy nie upada.
Diabeł upada tak nisko, że nigdy się nie podniesie.
Człowiek upada i powstaje...''

Offline

 

#3 2007-06-07 12:01:37

catablaxa

Member

3028935
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 164

Re: Spadek w statystykach

to ze martwe konta wyleciały to akurat bardzo dobrze. szkoda ze jeszcze kilka zostało....
Ale faktyczni trzeba by pomyslec o zwerbowaniu nowych ludzi. Niedługo cała akademia przejdzie do głownego i jedno z podforum tego forum stanie sie zbedne )


Mam pomysł co do akademii. Wywalamy limit punktowy ( na jakis mniejszy - powiedzmy 10k) ale kazdy nowy ktory przyjdzie bedzie musiał sie wykazac. Okres probny bedzie trwał 2 tygodnie. Typy ktore nie wykazuja zadnej checi integracji z sojuszem ( brak rejestracji na forum) odrazu wylatuja. Kazdy "nowy" zanim stanie sie pełnoprawnym akademikiem zostanie po dwoch tygodniach rozliczany z swojej gry. Ocenie podlegał by przyrost punktowy, czas poswiecany na gre oraz musiał by pokazac jakaś ilość RW na graczach bez I w ktorych obrońc ponosił by straty w flocie  (ilosc zalezała by od ilości punktow np taki 10k-20k -5RW). Jezeli akademik zdał by ten egzamin zostawał by w sojuszu a jak nie to czesc

Ostatnio edytowany przez catablaxa (2007-06-07 12:10:40)

Offline

 

#4 2007-06-07 18:03:04

LordLatossimus

Member

2965116
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 69
WWW

Re: Spadek w statystykach

Kurde, Karpie nas wyprzedziły, a to siara. Catablaxa ma troche racji z tym,że chyba 2 tygodnie, to ciut za mało.
Akademia to miejsce, w którym niektóre nooby mogą np dopiero nauczyc sie pożądnie fsy robić. Na forum można wrzucić topik pt. chwalimy się, a dajmy na to nowy adept tam napisze:"Słuchajta chłopaki wyczaiłem, ze jak sie nie ma moona, to dobrze jest zawracac flote zanim dotrze do pola zniszczeń, to jej na falandze nie bedzie widac" -czy coś
Moznaby tez zrobic takie forumowe-sojuszowe faq, w sensie rady dla nowych i np. kto jest kim.

Mam jeszcze pomysł na wyróżnianie aktywnych członków, ale o tym za chwilke

Offline

 

#5 2007-06-08 10:49:50

Rademil

Member

6255389
Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 53

Re: Spadek w statystykach

Panowie pomysły są bardzo dobre ale...

Zwerbowałem do akademii Markizza. W ciągu miesiąca wyprzedził pixela a zaczynał od 25k punktów. Ale do rzeczy:

- nie ma loginu na forum - na początku prosiłem go aby chwilę poczekał bo wcale nie tak łatwo jest się u nas zarejestrować. Kiedy ja próbowałem po ok 2  tyg od wstąpienia w szeregi aPSTeam to MarcinL odpisał mi że macie wojnę i nie logujecie nikogo. Po 2 tygodniach znów spróbowałem i ok jestem.

- rozwija się super szybko ale jeszcze nie atakuje gości bez I czy i - co wcale nie świadczy o jego pasywnym nastawieniu - bo skąd ten rozwój. Jak do tej pory przeprowadził razem ze mną 1 atak na gracza bez i I ale gwarantuje wam, że jak się nie wypali to będziemy mieli z niego super partnera do wojenek

- obawiał bym się dopuszczania do forum takich typów co się pojawiają i znikają.

Podsumowując, wiem że łatwo się krytykuje ale jestem jak najbardziej za tym aby był okres próbny bo to bardzo motywuje tylko dobrze by było zrobić go z głową.

Offline

 

#6 2007-06-08 10:56:38

Rademil

Member

6255389
Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 53

Re: Spadek w statystykach

Proponuję aby:
- okres próbny trwał 30 dni
- w okresie próbnym nowy nie ma dostępu do forum - lub ma ale tylko do 1 wątku dla nowych
- w okresie próbnym ma ograniczony dostęp do strony sojuszu - nie może podejrzeć listy członków, ich kordów i pkt.
- w okresie próbnym musi mieć co najmniej 50% przyrost punktowy - co jak wynika z zestawień Cudakida jest do zrobienia
- po zaakceptowaniu go, dostaje login na forum i dostęp do strony sojuszu ale
- musi w przeciągu kolejnego miesiąca napisać 10 logicznych postów + 3 jakieś większe RW z zezłomowaniem jakiejś floty nieprzyjaciela - chociażby 10 transporterów
Co o tym myślicie?

Ostatnio edytowany przez Rademil (2007-06-08 11:18:17)

Offline

 

#7 2007-06-08 11:00:03

catablaxa

Member

3028935
Zarejestrowany: 2007-03-06
Posty: 164

Re: Spadek w statystykach

niech napisze do Simma albo Koali albo kazdy  akademik ktory chce dostac sie na forum niech napisze do mnie a ja przekaze Simmowi.


Rademil mi sie podoba ale same warunki trzeba dokłądnie przemyslec zeby ani nie były za łatwe ani za trudne do zrealizoania. Tylko ciekawe kto sie tym zajmie skoro Skid sie ciagle urlopuje

Ostatnio edytowany przez catablaxa (2007-06-08 11:01:48)

Offline

 

#8 2007-06-08 12:36:53

Simm

Administrator

Zarejestrowany: 2007-03-05
Posty: 19

Re: Spadek w statystykach

Rademil napisał:

Proponuję aby:
- okres próbny trwał 30 dni
- w okresie próbnym nowy nie ma dostępu do forum - lub ma ale tylko do 1 wątku dla nowych
- w okresie próbnym ma ograniczony dostęp do strony sojuszu - nie może podejrzeć listy członków, ich kordów i pkt.
- w okresie próbnym musi mieć co najmniej 50% przyrost punktowy - co jak wynika z zestawień Cudakida jest do zrobienia
- po zaakceptowaniu go, dostaje login na forum i dostęp do strony sojuszu ale
- musi w przeciągu kolejnego miesiąca napisać 10 logicznych postów + 3 jakieś większe RW z zezłomowaniem jakiejś floty nieprzyjaciela - chociażby 10 transporterów
Co o tym myślicie?

Bardzo fajnie, ale... kto tego rzetelnie dopilnuje? Jak dacie radę, to się zgadzam, choć może wymagania są zbyt skomplikowane, ale to już kosmetyka, zamysł jak najbardziej popieram.
Niestety nie istnieje coś takiego jak akademia organicznie przy sojuszu głównym (może kiedyś się doczekamy...), więc nie pomogę.
Jak są chętni do pracy- super.

Offline

 

#9 2007-06-09 11:39:34

markizz

Member

364751
Zarejestrowany: 2007-06-09
Posty: 26

Re: Spadek w statystykach

Witam
dziś sie dostałem na forum:)
widze że Rademil troche o mnie pisał (dzięki) no staram się jak mogę robie troche ataków ale siepie tylko gości z pozycji od 1900  miejsca i mam w miare dobra kondycję rozwoju zresztą jak widać hehe Rademil uważaj bo przyrostem Cię dochodzę

Offline

 

#10 2007-07-24 13:56:10

Rademil

Member

6255389
Skąd: Siedlce
Zarejestrowany: 2007-04-19
Posty: 53

Re: Spadek w statystykach

Simm jeśli coś ustalimy to jako Dyplomata aPS Team mogę się zająć tym sprawdzaniem nowych.

Tylko potrzebuję aby RADA STARSZYCH ustaliła konkretnie jakie wymagania postawimy kandydatom do naszego sojuszu!

Oczekuję dyskusji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Hamburg bleach revolution